Tajniki spanku!

Napisane przez: Kategoria:

Spank w języku angielskim nie oznacza nic innego, jak proste i konkretne lanie. Spank jest przyjemną częścią bardzo intensywnego seksu z dodatkiem przemocy. Oczywiście, decydując się na spank jako osoba poddająca się, trzeba znaleźć kogoś zaufanego i obytego w temacie, aby nie zrobił nam krzywdy.

Większość spankerów, czyli mężczyzn lubiących dawać lanie to zazwyczaj brodaci mężczyźni z silnie bogatą masą mięśniową. A czy wśród kobiet zdarzają się spankerki? Oczywiście, że tak!

Sztuka łojenia

Ci, którzy lubią spank, niejednokrotnie zastanawiali się nad tym, dlaczego właśnie tego rodzaju upodobania dominują nad wszelkimi innymi, pozostałymi. Od strony aktywnej stwierdzić można, że osoba lubująca się w tego rodzaju praktykach ma w sobie nadmiar niewykorzystanej energii, którą musi wykorzystać, by czuć się szczęśliwą i spełnioną. Strona pasywna najczęściej musi sięgnąć do doświadczeń z wczesnego dzieciństwa.

Być może padła wtedy ofiarą delikatnej lub silnej przemocy, która ukierunkowała potrzeby cielesne w charakterystyczną stronę niekonwencjonalnego łączenia seksu i bólu. Spank może być naprawdę przyjemny pod warunkiem, gdy biorą w nim udział dwie osoby. Strona pasywna jest najczęściej naga i zniewolona. Aktyw może mieć na sobie charakterystyczny, skórzany strój, ale to nie jest warunek. Lanie można dawać wszystkim, co tylko jest pod ręką.

Narzędzia do lania

Do dyspozycji jest naprawdę dużo rozwiązań. Najczęściej stosuje się różnego rodzaju pasy, paski, bicze, baty. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymierzanie klapsów ręką. Można to robić gołą ręką, jak najbardziej, ale ręka odziana w rękawiczkę daje też ciekawy efekt. Czerwony od pasa tyłek jest jednym z najbardziej podniecających widoków dla tych, którzy lubują się w aktywnym dawaniu lania.

Gdy przyjaźnisz się ze swoim oprawcą, wszystko smakuje o wiele głębiej i intensywniej. Strefy do lania to przede wszystkim pośladki, górna część pleców oraz łydki. Trzeba uważać, by nie zadawać ciosów w okolicy nerek, ponieważ jest to bardzo niebezpieczne. Po sesji przyjemnie jest pogadać i wypić kawę.

Tajniki spanku!
5 (100%) 5 głosów
Autor:

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *