Masaż plus seks – to jest to!

Napisane przez: Kategoria:

Połączenie zbliżeń cielesnych z masażem daje niesamowite efekty! Wiedzą o tym wszyscy, którym choć raz, po intensywnym dniu zmęczenia udało się skorzystać z magicznych rąk masażysty, a przy okazji wypróbować także inną część jego ciała. Masaż jest idealną metodą na skuteczną grę wstępną przed pełnym seksem. Nie dość, że rozluźnia nasze całe, skołatane nerwami ciało, to jeszcze pozwala poczuć się zmysłowo i pewnie.

Wystarczą masywne dłonie masażysty, posmarowane koniecznie aromatycznym olejkiem. Pachnące olejki do erotycznego masażu nabyć możecie w wielu sex shopach, nasz także prezentuje wysoki poziom w dziedzinie tego typu asortymentu.

Lepkie ręce, miękkie serce

W miarę postępującego masażu człowiek rozluźnia się coraz mocniej. Ważna jest także czułość i wrażliwość na ciało partnera. Pamiętać trzeba, że obchodzimy się z człowiekiem, a nie z bezwładną kukłą. Na szczęście wykwalifikowani masażyści są w stanie sprawić prawdziwe cuda. Mieć kogoś takiego za stałego partnera lub wdać się w romans z kimś takim to prawdziwy luksus.

Idealny masaż przed seksualnym zbliżeniem to taki, który nie pomija także najintymniejszych stref osoby masowanej. Dłoń sięgająca do krocza może sprawić, że pojawi się wytrysk, a także dzikie okrzyki radości – i nic w tym dziwnego. Niejednokrotnie zdarza się, że to właśnie silna i efektowna dłoń doprowadza nasze ciało do orgazmu. W czasie bardzo intensywnego masażu nietrudno o taki rozwój sytuacji.

Niuanse są ważne

Do masowania ciała stosuje się różnego rodzaju olejki na bazie naturalnych składników. Mogą mieć one w składzie rzadko spotykane zioła, np. sprowadzane z Indii, działające relaksacyjnie lub pobudzająco. Masaż z grą wstępną przy jakiejś łagodnej muzyce z pewnością spodoba się wszystkim, którym zależy na jak największej liczbie zaliczenia wszelkich bodźców, byle tylko przysłużyły się dodatkowej intensywności cielesnego zbliżenia. Do masażu stosować można także różnego rodzaju gadżety, na czele z produktami z sex shopu. Otwartość oraz pomysłowość pozwolić mogą na naprawdę wiele rozwiązań!

Masaż plus seks – to jest to!
4.7 (93.33%) 6 głosów
Autor:

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *